Özgeçmiş

     Tekirdağ’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Tekirdağ’da yaptıktan sonra Bursa Işıklar Askeri Lisesi giriş sınavını birinci olarak kazanmış ve 1978 yılında birincilikle mezun olmuştur. 1984 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1985-1987 yılları arasında Balıkesir Ordudonatım Okul ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Sağlık Şube Müdürlüğü ve Revir Baştabipliği görevlerinde bulunmuştur.

     1987-1992 yılları arasında GATA Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini aldıktan sonra 6 ay süreyle Çorlu Asker Hastanesi'nde Nöroloji uzmanı olarak çalışmıştır. 1992-1997 yılları arasında Yardımcı Doçent olarak görev yapmış, bu dönemlerde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Oklahoma Üniversitesi Tıp Fakültesinde Epilepsi ve EEG konularında eğitim almıştır. 1997 yılında Doçent, 2006 yılında Profesör ünvanını almıştır.

      Türk Nöroloji, Türk Beyin Damar Hastalıkları ve Türk Epilepsi Derneği üyesi olup ayrıca, Türk Nöroloji Derneği Board Sınav Komisyonu ve Türk Epilepsi ile Savaş Derneği Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.